KovoSvitavy s.r.o.

Společnost KovoSvitavy působící ve strojním průmyslu v české republice. Zabývá návrhy a výrobou strojních součástí, kovových dílců a tvarových prvků - jejich povrchovými úpravami. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

 


Kdo jsme 

KovoSvitavy s.r.o. je menší rodinná firma působící ve strojním průmyslu, která má na českém trhu dlouhou tradici a působí zde již od roku 2001. Naším hlavním cílem je modernizace firmy, která vede ke zvýšení kvalit a přesnosti v našem oboru. Díky tomu dochází ke spokojenosti našich zákazníků, a tak k většímu nárůstu zakázek .

Co nabízíme

Třískové obrábění na CNC strojích i na konvenčních obráběcích strojů.Naše firma je schopna pružně reagovat na jakoukoliv poptávku po obrábění kovů v malých středních i velkých sériích a to za velice příznivých cenových relací. 

Náš cíl

Poskytnout lepší prostředí zaměstnancům. Tím vybudujeme společně přátelskou pracovní atmosféru. Budoucnost vidíme v našich společných znalostech a dovednostech a ve společném zvládnutí umění řízení těchto znalostí.  KovoSvitavy | kvalita především
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!